Križovatky života,

alebo putovanie od prameňa k smrti

 

je dielo, ktoré autor venoval ako darček k Vianociam 2023 každému, kto vie čítať. Táto perla, alebo nebrúsený diamant, obsahuje: 

 

 26645 

 - 

dní života autora, ale v skratke
čiastočne aj tvojho;

200

 - 

strán múdrostí, ale aj hlúpostí,
ktoré sú nám blízke;

24 

 - 

strán fotodokumentácie a archívnych
záznamov, ktoré to dokazujú.

ISBN

 - 

978-80-570-5460-3

 

Nakoľko sa zatiaľ nenašiel vydavateľ ochotný túto knihu vydať. Pre vás, ktorým ju autor sľúbil odovzdať osobne, alebo ktorí ste o ňu prejavili záujem, bolo vydaných 40 výtlačkov. Pre vás ostatných, ktorí sa s obsahom diela chcete len zoznámiť, je celá jeho textová časť zverejnená na blogu autora: jahn.blog.pravda.sk. Pre vás, ktorí chcete knižku v tlačenej forme vlastniť, alebo ju darovať, si ju môžete objednať u distribútora na adrese: www.swiss-slovaktourism.sk. Cena dotlače jedného výtlačku, vrátane servisných poplatkov, je 21,- €.

 

To sú tie tri cesty, po ktorých sa môže darček dostať k tebe. Je možné, že práve Ty dostaneš lepší nápad ako toto dielo, a myšlienky v ňom obsiahnuté, doručiť k tým bohom, ktorí by sa z neho mohli poučiť. V takom prípade neváhaj oznámiť to a nadviazať s autorom komunikáciu na tému: Filozofia pre tretie tisícročie. Tvoja odpoveď poteší. Ona bude pre autora tým najhodnotnejším vianočným darčekom, ktorý jemu len Ty môžeš dať!

 

OBJEDNÁVKA:
swiss-slovaktourism.sk/kniha/24

 

Kontakt:

Peter Jahn

Tel.: +421 905 425 821

E-mail: peter.jahn@mba-strategy.sk